NARUTO RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NARUTO RPG

NARUTO
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Maito Gai - Konoha's Proud Green Beast

Go down 
АвторСъобщение
Mizernik^^

Mizernik^^


Брой мнения : 9
Join date : 29.10.2008

Maito Gai - Konoha's Proud Green Beast Empty
ПисанеЗаглавие: Maito Gai - Konoha's Proud Green Beast   Maito Gai - Konoha's Proud Green Beast EmptyЧет Окт 30, 2008 1:59 pm

Гай си вървеше по главната улица на селото и беше в някакво необяснимо лежерно настроение, което изведнъж го сепна.
-Не, не мога да си позволя!!!! - заговори той на висок глас - Животът ми е тренировка, тренировката ми е живот!!!!! Няма време за почивка!!!! Почивката е дар от дявола!!!! KAKASHIIIII!!!!!
Hatake Kakashi тъкмо излизаше от една книжарница с последната книга от поредицата 'Icha-Icha'. Той вдигна вежда и мързеливо извъртя глава, само колкото да види надъхания си колега:
-Хъх?!?
-Състезание!!!! Сега!!! Тренировка!!!! Не се опитвай да се измъкнеш! Знам слабото ти място. Подготви се да избираш: Spoiler-и, или състезание!?!? Хахахаха! Е, какво ще бъде? Taijutsu, Ninjutsu, Genjutsu??? Ако искаш мога да развия свой собствен Sharingan на момента!?!? Избирай!!!
Kakashi погледна вече по-сериозно. Все пак спойлерите за новата книга си бяха сериозна заплаха...
-Какво ще кажеш за...X и О? - обади се отегчено сенсеят.
-Добре!!! Готов съм за всяко предизвикателство. Ако не успея да победя, ще обиколя Konoha 200 пъти с тежести на гърба. Да започваме!!!
*след няколко минути*
-Стига де... дай да направим 23 от 25! А? Зарибен ли си? - чу се гласът на Гай
-Изключено... - обади се Kakashi между две прозявки.
-Добре!!! Тогава аз, Maito Gai, ще изпълня обещанието си. 200 обиколки на Konoha с тежест на гърба ми!!!!
Чу се вик на недоумение, след това едно ентусиазирано 'YOSH!!!'. Kakashi се оказа самата тежест и не разбра кога се озова на гърба на съперника си и кога Гай беше тръгнал. Зад тях остана само диря прах, а животът в Konoha си продължи нормално, тъй като хората бяха свикнали на такива простотии...
Върнете се в началото Go down
 
Maito Gai - Konoha's Proud Green Beast
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Kakashi Hatake vs Maito Gai - The Battle of the Jounins

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NARUTO RPG :: Не-главна част - игра с героя по Коноха-
Идете на: